вівторок, 30 липня 2013 р.

Шеббі-сердечко=))))

 Привіт, мої лапусі=))))) Ось так, вже майже і липень закінчився=(((( А, здається, тільки недавно починалось літечко=)))) Погода сонячна, сонечко так ясно світить, що навіть жалюзі не спасають=)))  Ми вчора приїхали у Львів, наша киця заскучалась, біднятко, я не думала, що ми на довго, розраховувала. що у неділю повернемось, але нічого. сусід казав, що вона до нього в гості заходила=))) (по підвіконню постійно до нього забігає)))) В мене киця-екстремалка, а ще "канатоходець" по поручню балкона=)))
                                                            *  *  *
Хочу вам показати так миленьке сердечко. яке ми з Назіком також презентували Лєнусі на днюшку. Придумала його випадково, раптово.....тай давай вночі перед від"їздом його робити=)))) Може це не скромно. але воно мені так ПОДОБАЄТЬСЯ ай я молодчинка.))))
Ну, глядіть=)))
Фото дуже розмиті і поганої якості, ну що я зроблю, десь відсіяла зарядне від фотіка=((((
А тут видно задню частинку, дуже мені сподобались нові стрічки, які я придбала із надписаом "хендмейд"=)))
А тут моє сердечко на гілочці орхідеї у другої мами (свекрухи). В неї їх стільки штук і всі так гарно цвітуть....а в мене вони тільки існуюють та й Діна їх постійно затопчує=(((
*  *  *
Ну. і кому цікаво може ще почитати=)))) та й впринципі я і сама для себе пишу. якось легше себе потім почуваю=))) Сьогодні вже йду взнавати результати поступлення на 5 курс)))) Я зараз 3 в списку на спеціаліста.....ех пару балів не вистачило на держ магістра=(((( Так завжди ті екзамени!!! Ну, не вмію я їх здавати, я або не можу вгадати, якщо щось не знаю, чи, як у цьому випадку. мені не вистачило часу, щоб все накреслити і розмалювати (не встигла розмалювати до кінця).. От, і тепер думаю....якщо можна після спеціаліста здобути магістра, то піду не держ спеціаліста....а якщо ні....бідні мої батьки=((( Хоч мене мама переконує, що не переживай, все ти поступиш=))) І як треба буде, то заплатимо=)))
* * * 
Ех, послала я анкету у МР на стажування.....спочатку через нет, а потім і сама занесла....а відповіді все немає=((( Назіку набагато швидше дали відповідь=(((( Мені аж сон про це приснився=((( Дуже переживаю=((( Ах. це доросле життя, навіть і не думала, що так важко буде влаштуватись на роботу...та навіть щоб мені зовсім не платили, але щоб був досвід і стаж ішов=(((Ось таке це життя, ніколи не знаєш, з чим тебе зустріне майбутнє=((((
* * *
Ну, до зустрічі, мої хорошіі, гарного і творчого вам дня=)))) завтра прийду до вас із підсумками липня=)))

А ще сьогодні вже іду взнавати  

1 коментар: